Güvenlik Çözümleri

  • Home
  • Güvenlik Çözümleri
Firewall

Ağ Güvenliği

Bilgi birikimimizi network güvenlik sektörünün öncü markalarının ürünleri ile birleştiriyor, yenilikleri takip ediyor ve işinize rahatça odaklanmanıza fırsat yaratıyoruz.

E-Posta ve Web Güvenliği

Virüs, phishing, APT ve zararlı kod tehditleri E-Posta ve web aracılığı ile yayılmaktadır. Nasıl mücadele edeceğinizi biliyoruz, doğru ürünler ve uzman kadromuzla yanınızdayız.

E-Posta Güvenliği
Siem 5651 loglama

Loglama ve 5651

Loglama, Hotspot ve 5651 çözümlerinin en iyileri ile müşterilerimize hızlı çözümler sunuyor, hiçbir trafiği kaçırmıyor ve tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mobil Cihaz Güvenliği

Günümüzde mobil cihaz yönetimi (mdm) kurumsal veri güvenliğinin en kritik noktalarından biri noktasına geliyor. Kurum cihazlarının kontrolünü elinizde tutmanızı sağlayacak en iyi çözümler için bizimle iletişime geçin.

MDM mobil cihaz güvenliği tablosu
DLP veri güvenliği

Veri Güvenliği – DLP

Gelişmiş veri kaybını engelleme (dlp) çözümleri ile tecrübelerini birleştiren uzman ekibimiz, en doğru konfigurasyon ile verilerin nerelerde tutulduğunu, nereye ve nasıl yollandığını, nasıl kullanıldığını ve/veya saklandığını izlenebilmesini sağlıyor ve raporluyorlar.

Fiziksel Güvenlik

IP kamera, access kontrol, perimeter security ve video analytics bilgi birikimimizi sektördeki en gelişmiş çözümlerle birleştiriyoruz. Tasarım, kurulum ve bakım süreçlerimizle yanınızdayız.

IP Güvenlik Kamerası
Penetrasyon Testi

Penetrasyon Testi

DCP Teknoloji sistemsel açıklarınızı kapatmanız için bir dizi penetrasyon testi hizmeti sunmaktadır. Uzmanlarımız, zayıf yönlerinizi ve bunları nasıl güçlendireceğinizi göstermek için ağınıza yapılan bir saldırıyı taklit eder. Özel çözümlerimizi öğrenmek için Tıklayın »

Hızlı Destek

smartiot-support