Sistem Çözümleri

  • Home
  • Sistem Çözümleri
Sunucu Yedekleme

Sistem Yönetimi
Sistem yönetimi danışmanlığımızdan faydalanan kurumların operasyonel süreçlerini hızlandırıyor, verimli ve düşük maliyetli çözümler geliştirirken aynı zamanda kendini sürekli geliştiren ekibimiz sayesinde gelişmelerden en etkili şekilde faydalanmalarını sağlıyoruz.

Sanallaştırma Çözümleri
VmWare, Hyper-V, Citrix platformlarında server, desktop ve uygulama sanallaştırıyoruz. Sizde DCP Teknoloji’nin tecrübelerinden faydalanıp standartlara uygun bir sanallaştırma strateji üretir, enerji tasarrufu sağlayabilir, esnek bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Sanallaştırma Teknolojisi
Tümleşik Sunucu ve Veri Depolama Sistemi

Tümleşik Sistemler (Nutanix)
Sunucu, veri depolama, network gibi yapıları tümleşik olarak sunan pazar lideri konumdaki Nutanix çözümlerini kullanarak daha kolay büyüyebilir ve kolay yönetilebilir yapılar kuruyoruz.

Yedekleme Çözümleri
Bizim için kaliteli bir yedekleme çözümü az kaynak tüketmesine, hızlı yedek almasına, düşük veri alanı kaplamasına ve kolay geri dönüş sağlamasına bağlı olarak değerlendirilir. Müşterilerimizin alt yapılarına en uygun yedekleme çözümlerini projelendiriyor, felaket senaryolarına hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Sunucu Yedekleme
Sunucu Sistemleri

Sunucu Çözümleri
Günümüzün en iyi sunucularını proje ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Tamamen marka bağımsız hareket ediyor, enerji tüketim verimliliği en iyi sunucuları ön planda tutuyoruz.

Veri Depolama Çözümleri
San, nas, tape, cloud vb. tüm yapılarda destek sağlayan ekibimiz, projeler için en doğru çözümleri tamamen marka bağımsız olarak belirliyor, anahtar teslim destek sağlıyor.

Veri Depolama

Hızlı Destek

smartiot-support