Biz Kimiz

DCP Teknoloji, bilgi teknolojileri sistemlerinde rakipleriyle arayı açmak isteyen kurumların uzun soluklu iş ortağıdır. DCP Teknoloji’nin ayrıcalıklı çözümlerine sahip kurumlar şüphesiz rekabet ortamında bir adım öndedirler.

2010 yılından beri sektörde faaliyet gösteren, küçük ya da büyük ölçekli olması farketmeksizin tüm sektörlerdeki firmalara bilgi işlem danışmanlığı veren, çözüm odaklı stratejiler geliştiren dinamik bir firmayız. Müşteri odaklı hizmet/çözüm üretme anlayışı ile yenilikleri takip ederek vizyoner yaklaşımımızın sürekliliğini koruyoruz. Müşterilerimizi geleceğin lider firmaları olmaları yolunda destekliyoruz.

Yenilikçi yaklaşımlarını tecrübeleri ile harmanlayan firmamız, kendini ve iş süreçlerini yenileyerek mükemmelliyetçi sonuçları sunmayı prensip edinmiştir.

Ekibimizin uzman olduğu konulardaki yenilikleri takip etmesi ve güncel sertifikalara sahip olması bizim için önem taşır.

Vizyonumuz

Bilgi teknolojileri alanında akılcı, öncü, sonuç odaklı çözümler üreterek müşterilerimizin memnuniyetini daimi kılarak, sektörde öncü ve uluslararası hizmet veren lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Değerlerimiz

"GÜVENİLİRLİK"
"İŞ AHLAKI"
"VERİMLİLİK"
"SONUÇ ODAKLILIK"
"YENİLİKÇİLİK"

DCP Teknoloji’nin başarısında güçlü temel değerlerine bağlı kalmasının avantajı büyüktür.

Markalarımız

Top