Sistem Çözümleri

Sistem Yönetimi

Sistem yönetimi danışmanlığımızdan faydalanan kurumların operasyonel süreçlerini hızlandırıyor, verimli ve düşük maliyetli çözümler geliştirirken aynı zamanda kendini sürekli geliştiren ekibimiz sayesinde gelişmelerden en etkili şekilde faydalanmalarını sağlıyoruz.

Sanallaştırma Çözümleri

VmWare, Hyper-V, Citrix platformlarında server, desktop ve uygulama sanallaştırıyoruz. Sizde DCP Teknoloji’nin tecrübelerinden faydalanıp standartlara uygun bir sanallaştırma strateji üretir, enerji tasarrufu sağlayabilir, esnek bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Tümleşik Sistemler

Sunucu, veri depolama, network gibi yapıları tümleşik olarak sunan pazar lideri konumdaki Nutanix çözümlerini kullanarak daha kolay büyüyebilir ve kolay yönetilebilir yapılar kuruyoruz.

Sunucu Çözümleri

Günümüzün en iyi sunucularını proje ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Tamamen marka bağımsız hareket ediyor, enerji tüketim verimliliği en iyi sunucuları ön planda tutuyoruz.

Yedekleme Çözümleri

Bizim için kaliteli bir yedekleme çözümü az kaynak tüketmesine, hızlı yedek almasına, düşük veri alanı kaplamasına ve kolay geri dönüş sağlamasına bağlı olarak değerlendirilir. Müşterilerimizin alt yapılarına en uygun yedekleme çözümlerini projelendiriyor, felaket senaryolarına hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Veri Depolama Çözümleri

San, nas, tape, cloud vb. tüm yapılarda destek sağlayan ekibimiz, projeler için en doğru çözümleri tamamen marka bağımsız olarak belirliyor, anahtar teslim destek sağlıyor.

Ağ Çözümleri

Ağ (Lan, Wan, Wlan)

Tecrübeli uzman ekibimiz ile Yerel Alan Ağı (LAN), Geniş Alan Ağı (WAN), Kablosuz Ağ (WLAN), VPN ve Güvenlik altyapı tasarımı konularında kurulum ve yönetim süreçlerinde müşterilerimizin en büyük destekçisi olmaya devam ediyoruz.

Yapısal Kablolama

AMP, Legrand, HCS gibi en iyi üreticilerin ürünleriyle data, telefon, güvenlik, şebeke ve fiber kablolamada uzun yıllar çalışacak ağlar kuruyoruz.

Tümleşik İletişim

IP Telefon, Video Konferans sistemleri Günümüzün iletişim yöntemlerini kullanarak, iş sürekliliğini yükseltmek isteyen kurumlara yenilikçi çözümler ile destek sağlıyoruz. Tümleşik iletişimde öncülük eden çözümleri anahtar teslim kurulumunu sağlıyoruz.

Güvenlik Çözümleri

Ağ Güvenliği

Bilgi birikimimizi network güvenlik sektörünün öncü markalarının ürünleri ile birleştiriyor, yenilikleri takip ediyor ve işinize rahatça odaklanmanıza fırsat yaratıyoruz.

E-Posta ve Web Güvenliği

Virüs, phishing, APT ve zararlı kod tehditleri E-Posta ve web aracılığı ile yayılmaktadır. Nasıl mücadele edeceğinizi biliyoruz, doğru ürünler ve uzman kadromuzla yanınızdayız.

Loglama ve 5651

Loglama, Hotspot ve 5651 çözümlerinin en iyileri ile müşterilerimize hızlı çözümler sunuyor, hiçbir trafiği kaçırmıyor ve tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mobil Cihaz Güvenliği

Günümüzde mobil cihaz yönetimi (mdm) kurumsal veri güvenliğinin en kritik noktalarından biri noktasına geliyor. Kurum cihazlarının kontrolünü elinizde tutmanızı sağlayacak en iyi çözümler için bizimle iletişime geçin.

Veri Güvenliği - DLP

Gelişmiş veri kaybını engelleme (dlp) çözümleri ile tecrübelerini birleştiren uzman ekibimiz, en doğru konfigurasyon ile verilerin nerelerde tutulduğunu, nereye ve nasıl yollandığını, nasıl kullanıldığını ve/veya saklandığını izlenebilmesini sağlıyor ve raporluyorlar.

Fiziksel Güvenlik

IP kamera, access kontrol, perimeter security ve video analytics bilgi birikimimizi sektördeki en gelişmiş çözümlerle birleştiriyoruz. Tasarım, kurulum ve bakım süreçlerimizle yanınızdayız.

Top