Microsoft ürünleriniz için doğru lisanslara sahip olduğunuzdan emin olun

Yasadışı Sahte Microsoft Orijinallik Sertifikası (COA) Etiketi Dağıtımı Nedir?

“İkinci el” olduğu ve yurtışından büyük OEM markalarından geldiği iddia edilen Windows OEM yazılımlarının Türkiye’de satış ve dağıtımı yasalara aykırı şekilde yapılmaktadır. Microsoft® tek başına COA etiketi satışı yapmamaktadır. Tek başına veya OEM paket olarak satılan bu sahte COA etiket fiyatları orijinal OEM Windows ürünlerine yakın tutularak, orijinal lisans etiketi izlenimi yaratılmak istenmektedir. Ancak, nihayetinde yazılımlar sahte olduğundan müşterilerimiz, farkında olmadan “yazılım korsanlığı” ve “sahtecilik” suçlarını işlemiş olmaktadırlar. Tek başına COA etiketi dağıtımı yanında, birçok yapılan müşteri denetimlerinde, sahte COA’ların bilgisayarlara yapıştırılmak suretiyle satıldığı ve müşterilerimizin bilmeden bu suçları işlediği tespit edilmiştir.

Microsoft Sahte Microsoft Orijinallik Sertifikası (COA) Etiketi Hakkında Nereden Daha Fazla Bilgi Alabilirim?

Orijinal Microsoft yazılımını sahte ve yasaları ihlal eden yazılımından nasıl ayırt edeceğiniz hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız, bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.
Size sahte veya lisanssız Microsoft ürününü satıldığını ya da teklif edildiğini düşünüyorsanız veya ürünlerinizin orijinal olduğundan emin olmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçiniz.


Bir cevap yazın